צילומי מסך – מטבחים

מבט על: מבט על תכנון מטבח. ניתן להפיק מידע על מידות הקירות, הפתחים, היחידות ועוד

מבט חזית: מבט חזית של FRONT 2 מהמטבח שלמעלה. ניתן גם במבט חזית להפיק מידות של ארונות תחתונים וארונות עליונים וכן לקבוע אילו מידות גובה רצויות: סוקל, גוף שיש ועוד. לאחר שבוחרים דגם דלתות וצורת ידיות המבט מתעדכן בהתאם.

נקודות אספקה במבט חזית: תכנית אספקות ניתן להפיק הן במבט חזית והן במבט על. קווי המידות של נקודות האספקה מתקבלות אוטומטית בעת ההצבה בשרטוט. ניתן לקבוע אם רוצים את קו המידה מימין או משמאל או מקיר קרוב. וישנה גם אפשרות להראות את נקודות האספקה ללא הארונות

נקודות אספקה במבט על: ניתן להפיק תכנית חשמל ואינסטלציה במבט על ואף להוסיף מקרא הנמצא ברשימת היחידות בתוכנה. גם כאן יש הבחנה בין נקודות אספקה עם קו מידה מימין או משמאל וניתן לקבוע את מיקום קו המידה ביחס לקיר מאחור. הסימנים הם הסימנים המקובלים בקרב האדריכלים והמעצבים.

פרספקטיבה שחור- לבן שקופה: ניתן להפיק פרספקטיבות מיידית תוך כדי השרטוט. את הפרספקטיבות אפשר להציג במספר אופנים כפי שניתן לראות בתמונות שלהלן. פרספקטיבה בשחור- לבן, שקופה. בעצם מראה לנו את כל הקווים המרכיבים את היחידה, מה שלא היינו רואים בדרך כלל במבטים אחרים.

פרספקטיבה שחור- לבן: פרספקטיבה בשחור- לבן, ללא קווים נסתרים. באופן זה נראים רק הקווים הנראים לעין.

פרספקטיבה צבעונית: פרספקטיבה צבעונית בעצם ממחישה את המציאות בצורה הטובה ביותר. לאחר בחירת הדגם, הצורה והצבע של הפריטים בשרטוט, מתקבלת תמונה ברורה ואיכותית. ניתן לשלוט בעוצמות האור השונות ובסוג התאורה הרצוי על מנת ליצור את התמונה הטובה ביותר עם הצללה נכונה. וכן ליצור שקיפות או השתקפות של פריטים, כמו שקיפות הזכוכית שבתמונה זו. הפקת הפרספקטיבה מהשרטוט היא קלה ומיידית. ניתן לשוטט בפרספקטיבה ולשנות את נקודת המבט של הצופה.

פרספקטיבה בצבעי מים: פרספקטיבה זו בעצם היא צורת צביעה שונה, ונראית שצבועה בצבעי מים. היא יותר ציורית ומדגישה את הקווים ומשיחת הצבע כמו צביעת WASH.

שינוי גודל פונט
ניגודיות